CIECIE STALI

Oferujemy usługe cięcia stali. Używamy jedynie profesjonalnego sprzętu, który gwarantuje sprawne, a przy tym precyzyjne wykonanie obróbki wyrobów hutniczych. Wykorzystujemy bowiem w pełni zautomatyzowaną piłę taśmową o dużych możliwościach gabarytowych (maksymalnie do 230 mm) i o przekroju płaskim 200 x 200 mm.

Piła taśmowa jest urządzeniem prostym, jednak wymaga odpowiedniego ustawienia, które zapewni gładkie i estetyczne cięcie. Jej parametry muszą być indywidualnie dostosowane do twardości oraz rodzaju ciętego produktu. Dokładne określenie właściwości materiału jest zatem konieczne do właściwej konfiguracji piły. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn do cięcia, dlatego nie muszą się Państwo martwić o jakość wykonanej obróbki.

Wykorzystanie piły taśmowej do cięcia ma wiele zalet. Jest to między innymi szybkość wykonania usługi – urządzenie może ciąć wiele materiałów z naprawdę dużą szybkością. Odpowiednio skonfigurowane urządzenie pozwoli na estetyczne wykonanie obróbki, pozostawiając gładką powierzchnię. Cięcie piłą taśmową zapewnia ponadto dużą precyzję i dokładność wymiaru, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wykonana usługa będzie spełniała Państwa oczekiwania w 100%. Jest to idealne rozwiązanie do cięcia różnego rodzaju profili, kątowników, rur i wałków.